телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
40 10.02.2020

Конкурсна комісія для проведення конкурсу на посаду керівника Веснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корецької районної ради Рівненської області повідомляє, що переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Веснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів визначено Борисюка Павла Васильовича, діючого директора даного закладу (протокол від 10.02.2020 № 3).

Інформація надана для розміщення на офіційному веб-сайті Корецької районної ради.

 

Секретар конкурсної комісії                                            Л.Кузьмич

38 07.02.2020

Засідання міжвідомчої районної робочої групи з підготовки пропозицій щодо формування адміністративно-територіального устрою відбулося у Корці 28 січня. У ньому взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Володимир Кулик, голова районної ради Ігор Хоменчук, міський голова Людмила Дмитрук, заступник голови РДА Олександр Сухий, заступник голови райради Віктор Дулюк, керуючий справами райради Василь Олашин, депутати районної та міської рад, керівники структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств та відомств, сільські голови. Також на засіданні був присутній народний депутат України від 153 округу Роман Іванісов.

16 07.02.2020

Конкурсна комісія для проведення конкурсу на посаду керівника Невірківського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Рівненської області повідомляє, що переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Невірківського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Рівненської області визначено Карплюк Жанну Сергіївну, діючого директора даного закладу (протокол від 06.02.2020 № 3).

Інформація надана для розміщення на офіційному веб-сайті Корецької районної ради.

Секретар конкурсної комісії                                              Л.Кузьмич

11 07.02.2020

Конкурсна комісія для проведення конкурсу на посаду керівника Морозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корецької районної ради Рівненської області повідомляє, що переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Морозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів визначено Макарчук Ларису Федорівну, діючого директора даного закладу (протокол від 06.02.2020 № 3).

Інформація надана для розміщення на офіційному веб-сайті Корецької районної ради.

 

Секретар конкурсної комісії                                            Л.Кузьмич

19 05.02.2020

Конкурсна комісія для проведення конкурсу на посаду керівника Веснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корецької районної ради Рівненської області повідомляє, що відповідно до п.12 Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад Корецького району, затвердженого рішенням сесії Корецької районної ради Рівненської області від 08.05.2019 № 495, до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Веснянської загальноосвітньої школи І-ІII ступенів Корецької районної ради Рівненської області допущено кандидата Борисюка Павла Васильовича (протокол від 04.02.2020 № 1).

Інформація надана для розміщення на офіційному веб-сайті Корецької районної ради.

Секретар конкурсної комісії                                                                                Л.Кузьмич

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело