телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
537 19.04.2016

   radnyk 3З метою сприяння здійснення своїх повноважень районною радою, сприяння захисту законних прав і інтересів жителів та територіальних громад Корецького району, участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення на посади позаштатних радників голови районної ради на громадських засадах та безоплатній основі було призначено Юрія Вакуліча – радник із соціально-правових питань, Сергія Іванюка – радник із питань медицини, Віктора Мороза – радник із питань освіти, Ірину Осіпчук – радник із питань економіки та інвестиційної діяльності, Олександра Приступлюка – радник із питань фізкультури і спорту, дітей, молоді та ветеранів, Віталія Сидорчука – радник із питань культури та духовності, Олександра Солоненка – радник із питань взаємодії з учасниками та ветеранами АТО та особами тимчасово переселеними із зони АТО, Олександра Якимчука – радник із питань взаємодії з волонтерськими, благодійними та громадськими організаціями.

            – Склад радників формується головою районної ради особисто, виходячи з потреби та з урахуванням напрямів роботи ради у відповідних сферах місцевого самоврядування, – розповів очільник райради.– Радники призначалися моїм розпорядженням із числа осіб, які своєю професійною або активною громадською діяльністю заслужили авторитет та суспільне визнання, досягли певних професійних успіхів у відповідній сфері діяльності. Основними завданнями радників на громадських засадах є розроблення та внесення у встановленому порядку пропозицій, щодо визначення пріоритетних напрямів розвитку району у відповідній сфері та шляхів їх реалізації.radnyk 1

            Також це аналіз і моніторинг соціально-економічних, політичних, правових та інших суспільних процесів, що відбуваються в районі та за його межами, і результатом такого аналізу є підготовка на подання пропозицій щодо можливих дій та позицій районної ради. Переконаний, у високій мірі відповідності за доручену справу та компетентності моїх радників. Сподіваюсь, вони виправдають мої надії, підсилять роботу виконавчого апарату районної ради покликану на захист законних прав і інтересів жителів та територіальних громад Корецького району, – зазначив Ігор Федорович.

            Призначення позаштатних радників голови районної ради відбулося 18 квітня у кабінеті голови. Підставами для призначення були заяви громадян. Усі особи отримали відповідні посвідчення.

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело