телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
106 16.07.2019
            1У четвер, 11 липня, відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні Ігор Хоменчук. У роботі сесії взяли участь: голова райдержадміністрації Сергій Черній, керівники структурних підрозділів РДА, керівники організацій, установ району, голови міської та сільських рад.
               На пленарному засіданні сесії районної ради розглянуто 17 питань, які були попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій та погоджені на президії районної ради.

           

Визначившись із порядком денним, районні обранці розпочали пленарне засідання з розгляду запитів депутата райради Сергія Петрова щодо виділення коштів на ремонт дорожнього покриття по вулиці Грушевського у с. Бранові та щодо стану ремонту дороги «Немовичі – Березне – Великі Межирічі – М-06», а саме ділянки, яка проходить по території Корецького району.

            Також голова райради ознайомив присутніх із відповіддю голови НБУ Якова Смолія, голови правління «Ощадбанку» Андрія Пишного, голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва на звернення депутатів щодо скасування рішення про нарахування комісії за оплату комунальних послуг при їх сплаті через каси «Ощадбанку», схвалене на засідання тридцятої чергової сесії Корецької райради від 8 травня цього року.

            Далі депутати розглянули питання про стан підготовки закладів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період, заслухали звіти головного лікаря КНП «Корецький районний центр ПМСД» Олега Ільчука та завідувача КУ «Корецький методичний кабінет» Тетяни Радковської.

            Було прийнято рішення про підготовку сільськогосподарських формувань району усіх форм власності до проведення жнив.

            За інформацією заступника начальника управління економіки, торгівлі та агропромислового комплексу РДА Ярослава Кубая, сільськогосподарськими підприємствами під урожай 2019 року посіяно сільськогосподарських культур на площі 20572 га, що на 1805 га менше в порівнянні до 2018 року.Загальна площа до збирання зернових становить 13072 га, технічних культур 7490 га.

          2  – Сільськогосподарськими підприємствами району завершуються ремонтні роботи зернозбиральної техніки та автотранспорту для перевезення урожаю. Для збирання зернових культур планується задіяти 97 одиниць зернозбиральної техніки та 130 одиниць автотранспорту. Готовність зернозбиральної техніки для збирання зернових становить 93 відсотки.Повністю підготовлені до приймання урожаю зерноплощадки, зерносклади та зерноочисна техніка, – прокоментував Ярослав Іванович.

            На розгляд сесії райради виносилися питання про звільнення з посади директора Черницької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Наталії Святославівни Демедюк та директора Малосовпівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Галини Григорівни Яницької.

            Районні депутати також прийняли рішення про програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Корецька ЦРЛ» на 2019-2020 роки, внесли зміни до програми розвитку культури Корецького району на період до 2022 року, до районної програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки, внесли зміни та доповнення до програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Корецькому районі на 2016-2020 роки. Також було внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік.Загалом на засіданні депутати працювали злагоджено та конструктивно.

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело