телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
247 23.03.2020

IMG 9917У середу, 18 березня, відбулася тридцять сьома позачергова сесія Корецької районної ради. На засідання прибули 20 із 34 депутатів.

На розгляд сесії виносилося два питання: про організацію забезпечення заходів по проведенню карантину у Корецькому районі; про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

 

Відповідно до прийнятого рішення з другого питання передбачено виділення коштів з районного бюджету у сумі 415,0 тис. грн на придбання засобів індивідуального захисту медичним працівникам, антисептичних та дезінфікуючих засобів, медикаментів першої необхідності, безконтактних термометрів.

Зокрема, для КНП «Корецька районна центральна лікарня» виділено 215,0 тис. грн, для КНП «Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» – 200,0 тис. грн.

IMG 9919Крім того, позачерговими сесіями місцевих рад передано 141,0 тис. грн субвенції районному бюджету для закладів охорони здоров’я.

–                    На засіданні сесії районної ради ми розглянули надзвичайно важливі і актуальні питання. Членами районного штабу з питань запобігання та поширенню на території Корецького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCOV, було проінформовано депутатів про план заходів, які зараз реалізовуються в районі під час карантину.За результатами обговорення, відповідно клопотань керівників медичних закладів району, були внесені зміни до районного бюджету на 2020 рік.Районна рада виділила 415,0 тис. грн з резервного фонду на закупівлю засобів індивідуального захисту для медичних працівників, а також на деякі медичні препарати і деззасоби.Дякую колегам-депутатам за розуміння та державницький підхід до вирішення цього питання. А жителів рідної Кореччини закликаю не піддаватися паніці і дотримуватися в обов'язковому порядку звичайних заходів обережності, які рекомендує Всесвітня організація охорони здоров'я, – зазначив голова райради Ігор Хоменчук.

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело