телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
519 16.04.2020

З 9 серпня 2019 року Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії “в один дотик” через Веб-портал електронних послуг Фонду. Це дасть змогу громадянам оформляти пенсії не виходячи з дому.

Новий сервіс призначення пенсії в “в один дотик” - є першим етапом впровадження системи електронних послуг «Е-пенсія». Якщо раніше для того, щоб оформити пенсію, треба було сходити у сервісний центр пенсійного фонду не один раз, то зараз можна прийти лише раз, щоб забрати готове пенсійне посвідчення. Заяву ж на оформлення пенсії можна подати через Веб-портал електронних послуг Фонду та підвантажити до неї усі необхідні документи. Але для того, щоб оформити пенсію онлайн, потрібно мати ЕЦП (електронний цифровий підпис) — саме такий спосіб ідентифікації передбачив Пенсійний фонд.

     

  Як скористатися сервісом «Е-пенсія»:

  •  авторизуватись в особистому кабінеті на Веб-порталі електронних послуг ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису;
  • у розділі особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді;
  • підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми «Звернення»;
  • додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.

          Користувачі Веб-порталу будуть отримувати повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначену пенсію.

Впровадження системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі (“Е-ПЕНСІЯ”) спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг.

Начальник Корецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр)       А.Лацимірська                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело