телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
383 27.07.2020

1У процесі реалізації адміністративно-територіального устрою області, у майбутньому комунальні установи перейдуть у юрисдикцію новоствореної Рівненської районної ради, яка буде вирішувати доцільність функціонування тієї чи іншої організації. Про це розповів голова Корецької районної ради Ігор Хоменчук на черговій нараді з керівниками комунальних підприємств, установ та організацій, яка відбулася 22 липня.

IMG 4063У ході засідання заслухали кожного з керівників, які коротко прозвітували про діяльність закладів за перше півріччя 2020 року, а також озвучили проблемні питання, з якими стикаються під час своєї роботи. Звісно, карантинні обмеження, які введені на території нашої країни з 12 березня, внесли свої корективи у роботу комунальних закладів.

– Підбиваючи підсумки роботи комунальних установ за перше півріччя, враховуючи карантинний режим, варто відмітити, що вдалося забезпечити їх функціонування у штатному режимі. Дякую керівникам та їх працівникам за роботу, – зазначив Ігор Федорович.

Ганна СОЛОНІНКО

 

IMG 4065

IMG 4069

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело