телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
458 27.07.2020

1На контролі Корецької районної ради перебуває програма підтримки розвитку професійно-технічної освіти району, згідно якої з районного бюджету виділили 50 тис. грн на облаштування навчально-практичного центру у ВПУ №24 м. Корця. Як проходять ремонтні роботи у закладі, представники районної влади оглянули 22 липня.

2Участь у виїзному спільному засіданні на чолі з головою Корецької районної ради Ігорем Хоменчуком взяли голова постійної комісії з питань законності, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності Павло Глюза, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти та культури Олександр Кіселик, депутат райради, член постійної комісії з питань економіки, аграрної політики, земельних відносин Микола Бобровський, заступник голови комісії з питань бюджету, фінансів та податків Тарас Дулюк.

За словами директора училища Миколи Дмитрієва, для створення навчально-практичного центру за професією «Кухар» зі скарбниць різних рівнів виділили майже три мільйони гривень: 1млн 700 тис. грн – державні кошти, 700 тис. грн – кошти ВПУ, отримані від виробничої практики, реалізації продукції, надання послуг, по 50 тис. грн виділили Корецька районна та міська ради. Також допомогла голландська благодійна фундація Oekroe.

– Звичайно, треба ще добре попрацювати, проте ми йдемо з випередженням, – розповідає Микола Іванович. – Інші училища на облаштування таких центрів витрачали два-три роки. У нас роботи тривають півтора роки, уже в жовтні плануємо його відкриття.

3Загалом площа навчально-практичного центру становитиме 400 м2. Станом на 21 липня ремонтні роботи виконані на 80%. Навчально-практичний центр включатиме Smart-лабораторію, виробничий зал, кімнати для миття та сушіння посуду, роздягальню. Залишилися опоряджувальні роботи у Smart-лабораторії, встановлення обладнання і технічних засобів навчання (ноутбуків, вебкамери), триває реконструкція входу у центр.

Тож гості, які завітали до закладу, були приємно вражені побаченим.

– Хочу подякувати від себе і голів комісій директору ВПУ №24 м. Корця Миколі Івановичу Дмитрієву та його колективу за пророблену роботу. Здобування якісної освяти, особливо робітничих професій, – це фундамент стабільного і добротного благополуччя суспільства. Залучення коштів із різних бюджетів, у тому числі і з районного, дало свій позитивний результат. Разом, як кажуть, і батька легше бити. Звичайно, хто працює, тому хочеться й допомагати, тож у мене й голів постійних комісій виникла спільна думка допомогти навчальному центру стільцями, – підсумував результати зустрічі Ігор Федорович.

Ганна СОЛОНІНКО

IMG 2850

IMG 2869

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело