телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
59 27.07.2020
Голова районної ради І.Хоменчук провів нараду з патронажною службою районної ради, де підвів підсумки роботи за звітній період.
Патронажна служба районної ради створена в квітні 2016 року з метою сприяння здійснення своїх повноважень , сприяння захисту законних прав і інтересів жителів та територіальних громад району,участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення.
В патронажну службу на громадських засадах входять сім радників з питань освіти, культури, духовності, спорту, молоді, ветеранів АТО, охорони здоров’я, соціально- правових питань, економіки, інвестиційної діяльності, волонтерів, громадських та благодійних організацій.
На нараді були підбиті підсумки роботи, обговорені реформи у галузях освіти, охорони здоров’я, адміністративно-територіального устрою, децентралізації.
За результатами роботи, голова ради І.Хоменчук відзначив радників, а саме: Юрія Вакуліча, Олександра Солоненка, Ірину Осіпчук, Віктора Мороза, Олександра Приступлюка,   Віталія Сидорчука, Олександра Якимчука подяками районної ради.
прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело