телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
331 06.08.2020

ІРЦ 1Уже більше року на Кореччині діє заклад, покликаний забезпечити реалізацію права дітей з особливими освітніми потребами на рівний доступ здобуття повноцінної освіти, – Корецький інклюзивно-ресурсний центр. 4 серпня у закладі побували голова Корецької районної ради Ігор Хоменчук та голови постійних комісій райради Надія Баланчик та Олександр Кіселик.

Із діяльністю ІРЦ та його колективом ознайомила директорка Ніна Андріївна Дець. Основним завданням центру є комплексне вивчення особливостей та потреб кожної дитини, консультування батьків, педагогів і корекційних спеціалістів шкіл, дитсадочків, безпосередньо корекційна робота з вихованцями закладу. Із цим успішно справляються четверо педагогічних працівників: учитель-дефектолог Оксана Павловська, учитель-реабілітолог Раїса Кучерук, два практичні психологи Юлія Копель та Аліна Тарарова. Веденням ділової документації займається Оксана Малевич, а за дотриманням чистоти і порядку в закладі слідкує Ольга Бармак.

З районного бюджету на ремонтні роботи було виділено близько 1 млн 200 тис. гривень: 800 тисяч гривень використали на закупівлю матеріалів, ще 400 – на виконання робіт.

Нині в ІРЦ облаштовані зал, два кабінети та внутрішня вбиральня, надворі встановлено пандус. Тривають ремонтні роботи у кабінеті психолога, необхідно ще облаштувати кабінет реабілітолога та ресурсну кімнату. Приміщення центру обладнане системою відеоспостереження. Для закладу придбали комп’ютерну техніку, мультимедійну дошку, дидактичні матеріали, терапевтичний сухий басейн, обладнання для піскотерапії та інші корекційні матеріали.

ІРЦ 2Із 31 липня інклюзивно-ресурсний центр відновив свою роботу після карантину. У закладі є необхідна кількість засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та миючих засобів. Тож згідно графіку фахівці приймають діток для проведення комплексної оцінки.

– Створення інклюзивно-ресурсного центру продиктоване запитом суспільства на надання даних послуг. Завдяки його керівнику та колективу, їх професійному ставленню до роботи, завзяттю, любові та відданості справі позитивні результати очевидні. Оглянувши та ознайомившись з роботою закладу, ми з головами постійних комісій райради в черговий раз пересвідчилися в цьому. Щира подяка працівникам за роботу. У свою чергу в подальшому ми будемо продовжувати допомагати в їх розвитку, – запевнив Ігор Федорович.

Також цього дня, реагуючи на звернення педагогічного та батьківського колективів Новокорецької ЗШ І-ІІІ ст., голова райради з головами постійних комісій оглянули футбольний майданчик біля школи.

За 12 років синтетичне покриття футбольного поля стало зовсім непридатним для експлуатації та потребує заміни.

– На найближчих засіданнях постійних комісій ми будемо розглядати дане питання і намагатимемось вирішити його позитивно, – зазначив голова районної ради.

Ганна СОЛОНІНКО

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело