телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
1613 02.09.2020

У залі засідань райдержадміністрації 20 серпня під головуванням очільника Корецької районної ради Ігоря Хоменчука відбулася 39 чергова сесія районної ради сьомого скликання.

Засідання розпочалося із приємного: з нагоди Дня Незалежності України голова райради Ігор Хоменчук та голова РДА Олександр Зайчук відзначили депутатів райради. Почесною грамотою Рівненської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Рівненщини та з нагоди Дня Незалежності України нагородили Сергія Петрова, Михайла Гичуна, Олександра Кіселика.

1Спільною грамотою Корецької райради та райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, за вагомі здобутки у професійній діяльності та з нагоди Дня Незалежності України відзначили Надію Баланчик, Віктора Синюка, Валерія Дехтярчука, Олександра Степчика, Віктора Дулюка.

Із 34 районних обранців на сесії були присутні 24. До порядку денного сесії було внесено 17 питань. Усі вони розглянуті на засіданнях постійних комісій, рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні районної ради.

Першим питанням заслухали інформацію про результати діяльності Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури на території Корецького району у першому півріччі 2020 року, яку доповів керівник Корецького відділу Олександр Лис. Протягом І півріччя 2020 року місцевою прокуратурою спрямовувалися зусилля на розв’язання проблемних питань прокурорської діяльності, ефективну реалізацію визначених законом повноважень на всіх напрямах роботи. Проблеми протидії злочинності та корупції обговорювалися на координаційній нараді керівників правоохоронних органів. Завдяки вжитим заходам рівень розкриття кримінальних правопорушень за остаточними результатами досудового розслідування становить 55,6%.

За 6 місяців 2020 року на території району обліковано 216 кримінальних правопорушень, що на 2,3 % менше аналогічного періоду минулого року, з них 3 особливо тяжких (проти 3 за аналогічний період минулого року), 31 тяжких (- 44,6%), 47 середньої тяжкості (+34,3%) та 77 невеликої тяжкості (+40%).

2Пpo роботу служби у справах дітей РДА доповіла Світлана Сухляк, начальниця служби у справах дітей РДА. З метою своєчасного виявлення та влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, службою у справах дітей Корецької райдержадміністрації проводиться вичерпна робота по розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створено і постійно поновлюється банк даних дітей цієї категорії.

Станом на 01.08.2020 на первинному обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 71 дитина, з них 14 дітей-сиріт та 57 дітей, позбавлених батьківського піклування. З поточного року на первинний облік служби поставлено 2 дітей та знято 7 дітей у зв’язку з досягненням повноліття.

На території Корецького району функціонує одна прийомна сім’я, у якій на вихованні та спільному проживанні перебуває двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, двоє осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та два дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 12 дітей та 2 особи вищезазначених категорій.

На місцевому обліку з усиновлення перебуває 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, громадянами району усиновлено 12 дітей.

Охоплено сімейними формами виховання 68 дітей вищезазначеної категорії, з яких: 52 перебувають на вихованні в сім’ях опікунів/піклувальників, 11 – у дитячих будинках сімейного типу, 6 – в прийомних сім’ях, 3 потребують влаштування в сімейні форми виховання.

Ганна СОЛОНІНКО

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело