Гощанським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області проведено аналіз зареєстрованих випадків побутового травматизму серед застрахованих осіб по Гощанському та Корецькому районах.
Упродовж 9 місяців 2020 року зареєстровано 160 нещасних випадків невиробничого характеру. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість випадків травматизму зменшилась на 79 випадків або на 49 %.
Аналіз стану та причин травматизму свідчить про те, що найчастіше нещасні випадки супроводжуються такими травмуючими діями:
- падіння, у тому числі падіння на дорогах із транспортних засобів – 72 %;
- падіння предметів з висоти тавипадкова дія неживих механічних сил – 11 %;
- пошкодження інструментами, рухомими частинами механізмів, машин – 9 %;
- ушкодження внаслідок контакту з тваринами – 3,3 % ;
- опіки – 1,4 %;
- внаслідок неправильної поведінки та інші – 3,3 % .
Основною причиною нещасних випадків невиробничого характеру є особиста необережність.
Щоб уникнути небезпечних ситуацій і травм, необхідно, насамперед виконувати такі загальні вимоги безпеки: суворо дотримуватися правил безпеки незалежно від місця перебування: удома чи на вулиці, на роботі; уникати небезпечних місць, обирати найбезпечніший маршрут свого руху; не перебувати на виробничих об’єктах, будівельних майданчиках без дозволу та в аварійних приміщеннях; бути обережним у місцях можливих обвалів та падіння предметів з висоти.
Дотримання цих правил є запорукою здоров’я та добробуту Вас та Ваших близьких.
Пам'ятайте, краща профілактика травм - це обережність і обачність!
Страховий експерт з охорони праці Гощанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області.
тел. (03650)21146, email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.