телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
310 17.10.2017

У суботу, 14 жовтня, на районному стадіоні «Колос» проходив традиційний Кубок району з футболу до Дня захисника України й Дня Українського козацтва. У змаганнях  брали участь переможець і призери чемпіонату району з футболу:  команди с. Морозівки, с. Весняного, с. Великі Межирічі, с. Жадківки. Перед початком змагань  до учасників з вітальним словом звернулися їх організатори, керівники району: голова райдержадміністрації С. Черній, голова районної ради І. Хоменчук.

Турнір проходив за олімпійською системою (команда, яка програла, вибуває з змагань). У перших зустрічах перемогу здобули: с. Великі Межиричі – «Дружба» (с. Весняне) – 2:0; с. Морозівка – с. Жадківка – 0:0, по пенальті перемога за жадківчанами. Отож, у грі за 1-2  місце між командами с. Весняного й  с.Жадківки  знову нічия – 0:0. У серії пробиття післяматчевих пенальті – перемога за жадківчанами – 4:3. Учасники змагань нагороджені  кубком, медалями і грамотами. Усі команди відзначені цінними призами організаторів змагань.

С. ДЕМКОВСЬКИЙ, заступник начальника - начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації                                        

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело